PŘINÁŠÍME ŘEŠENÍ PRO VYŠŠÍ VÝKON

Každý se snaží být nejlepší. Málokdo ví, jak na to. Řešením je přestat hledat výkon kolem nás, musíme se podívat dovnitř. Podívat se sami na sebe a na každý článek našeho podnikatelského záměru.

Používáme světoznámé nástroje pro analýzy a řízení (Lean Canvas, Cause Diagram – FishBone, Balanced Scorecard a další…) v kombinaci s nástroji vyvinutými naším významným partnerem pro rozvoj – GISTin (např. APO analýza). Používáme analýzy a na jejich výsledcích navrhujeme řešení, které společně s Vámi aplikujeme. Celé to vede k vyššímu výkonu a efektivitě.

Naším úkolem je zpřístupnit tyto nástroje také Vám – učinit je technicky i finančně dostupné malým a středním firmám tak, abychom pomohli zvýšit efektivitu/výkon. Řiďte firmu osvědčenými nástroji využívanými po celém světě.

Našim posláním je nacházet nesoulad mezi Vaší současnou a optimální verzí provozních procesů. Neustále nacházíme nové cesty efektivity a úspor, které aplikujeme na Váš podnikatelský záměr a dosahujeme tím reálného zisku.Jsme na Vaší straně.
Naším primárním cílem je vytvořit network, síť kanceláří a partnerů, která díky velikosti, synergii a hlavně díky lidem dokáže dodávat služby v oblasti provozních procesů v perfektní kvalitě a být Vám tak stabilní a komplexní podporou, na které lze Váš záměr postavit a rozvíjet.
Naším sekundárním cílem je, abyste se setkali s novým přístupem ke spolupráci, zažili zkušenost s člověkem jako hodnotným partnerem, který Vám rozumí. Vedeme zaměstnance k osobnímu rozvoji, porozumění a respektu. Díky tomu dodáváme našim partnerům i zákazníkům nadstandardní služby. Začínáme jednoduše, u člověka.

APO BALANCE

APO analýza je výtečný nástroj, který hledá rovnováhu mezi třemi firemními pilíři – Lidé, Procesy, Prostředí. Tato rovnováha je klíčová pro udržitelné fungování firmy a zvyšování výkonu. Zjistíme, kde máte slabá místa a aplikujeme řešení.

MĚŘENÍ VÝKONNOSTI

Stanovení cílů je důležitá část, na kterou mnoho firem zapomíná. Mnoho firem se nachází ve fázi stanovení cíle, ale zapomíná na jejich SMART ukazatele. Cíle musí být definované, měřitelné, dosažitelné, reálné a načasované. Přinášíme nástroje pro meření výsledků. Meřte výsledky před a po změně. Má to smysl pro Váš další směr.

LIDÉ, PROCES, PROSTŘEDÍ

Z praxe víme, že firmy často zapomínají na lidský faktor, který je v udržitelném fungování a výkonnosti velice důležitý. Proto se v našich analýzách a přístupech soustředíme na člověka jako další a důležitý prvek mezi již známými pilíři v řízení (proces, prostředí).

CHCI VÝKON

CHCETE PŘESTAT ŘÍDIT FIRMU AD HOC?

Začněte použitím efektivních, světoznámých nástrojů.
CHCI VÝKON

ÚČETNICTVÍ A PORADENSTVÍ

Vaše šikovné účetní, které šetří čas i peníze.

ÚČETNICTVÍ A PORADENSTVÍ

Hledáme cesty jak Vám ulehčit od složité byrokracie a ještě ušetřit peníze.

ONLINE APLIKACE PRO PŘEHLED

Vaše firma na dlani. Netrapte se složitými účetními výkazy.

ONLINE APLIKACE PRO PŘEHLED

Přinášíme řešení, jak rychle a v reálném čase nahlížet na firemní účetnictví z lidského pohledu. Bez složitých výkazů.

EFEKTIVNÍ NÁSTROJE

Online nástroje pro efektivní chod Vaší firmy.

EFEKTIVNÍ NÁSTROJE

a nástroje, které Vám pomohou uchopit provozní procesy různého typu.

CHCI UŠETŘIT

Služby, které přináší reálné úspory. Naše odměna přichází pouze v případě úspěchu.

CHCI UŠETŘIT

Máme výborné nástroje a smluvní podmnky, a tak dokážeme snížit Vaše náklady ihned.

AKTUÁLNÍ INOVACE

Představte Vaši firmu online pomocí profesionální, avšak levné prezentace.

AKTUÁLNÍ INOVACE

Našli jsme způsob, jak Vám pomoci na internetu za malé peníze.

CHCI PROGRESIVNÍ ROZVOJ

Začněte u člověka, postaráme se o to, aby pro Vás byl hodnotný.

CHCI PROGRESIVNÍ ROZVOJ

Spolupracujeme na významné a funkční metodice GISTin, která se zabývá člověkem a jeho efektivitou.
VYZKOUŠET

TIP: VYZKOUŠEJTE SI TYTO NÁSTROJE NA VLASTNÍ KŮŽI

Také už chcete jednou pro vždy vyřešit složitosti, které zákony a řízení firmy přináší?
VYZKOUŠET

Máte problémy s provozními procesy? Pojďme se potkat.

Zaměřujeme se na to, abychom Vám pomohli. Neříkáme co je špatně, ale přinášíme řešení, které je pro Vás nejvhodnější.

ARWENSIS NETWORK – Platforma pro Váš rozvoj.

Poskytneme Vám efektivní služby a nástroje, které pomohou uchopit účetní oddělení, ale i další části provozu vč. analýz a reportingu z kterých plyne řešení problémů i jejich predikce.

CHCI VÁŠ NÁZOR NA MŮJ STAV
PROZKOUMAT SLUŽBY

TIP: POZNEJTE NAŠE SLUŽBY

Také už chcete jednou pro vždy vyřešit složitosti, které zákony a řízení firmy přináší?
PROZKOUMAT SLUŽBY

ARWENSIS NETWORK

Náš tým specialistů neustále hledá výhody a možnosti zlepšení v různém uchopení Vašich procesů a postupů. Zabýváme se zdravím a směrem Vaší firmy. Dosahujeme tím úspor i efektivity a přinášíme Vám tak reálný zisk.

  • Provoz a jeho optimalizace
  • Lidé, jejich rozvoj a potenciál
  • Reálné úspory a zisk pro Vás
Našim posláním je nacházet nesoulad mezi Vaší současnou a optimální verzí provozních procesů. Neustále nacházíme nové cesty efektivity a úspor, které aplikujeme na Váš podnikatelský záměr a tím Vám pomáháme dosáhnout reálného zisku. Jsme na Vaší straně.
Naším primárním cílem je vytvořit network, síť kanceláří a partnerů, která díky velikosti, synergii a hlavně díky lidem dokáže dodávat služby v oblasti provozních procesů v perfektní kvalitě a být Vám tak stabilní a komplexní podporou, na které lze Váš záměr postavit a rozvíjet.
Naším sekundárním cílem je, abyste se setkali s novým přístupem ke spolupráci, zažili zkušenost s člověkem jako hodnotným partnerem, který Vám rozumí. Vedeme zaměstnance k osobnímu rozvoji, porozumění a respektu. Díky tomu dodáváme našim zákazníkům nadstandardní služby. Začínáme jednoduše, u člověka.