Budeme velice rádi, když se brzy setkáme a začneme pracovat společně.

Napiště nám cokoliv, co Vás trápí, nebo třeba jen připomínku k nám. Rádi se Vašemu dotazu, připomínkce či poptávce budeme věnovat. Vždy nás velice potěší, když mluvíme s lidmi, kterým jsme pomohli a nyní jsou nadšení. Věříme, že naše spolupráce přinese výhody oběma stranám.

Těšíme se na Vás. Jsme na Vaší straně.

* Jméno:

* E-mail:

Předmět:

Zpráva:

KONTAKTNÍ INFORMACE

Tomkova 2099
390 01 Tábor

Telefon: +420 702 157 558
E-mail: info@arwensisnetwork.com

Našim posláním je nacházet nesoulad mezi Vaší současnou a optimální verzí provozních procesů. Neustále nacházíme nové cesty efektivity a úspor, které aplikujeme na Váš podnikatelský záměr a dosahujeme tím reálného zisku.Jsme na Vaší straně.
Naším primárním cílem je vytvořit network, síť kanceláří a partnerů, která díky velikosti, synergii a hlavně díky lidem dokáže dodávat služby v oblasti provozních procesů v perfektní kvalitě a být Vám tak stabilní a komplexní podporou, na které lze Váš záměr postavit a rozvíjet.
Naším sekundárním cílem je, abyste se setkali s novým přístupem ke spolupráci, zažili zkušenost s člověkem jako hodnotným partnerem, který Vám rozumí. Vedeme zaměstnance k osobnímu rozvoji, porozumění a respektu. Díky tomu dodáváme našim partnerům i zákazníkům nadstandardní služby. Začínáme jednoduše, u člověka.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ